Výhradné zastúpenie

BOURGAULT

Inovatívne služby pre moderné poľnohospodárstvo

Sejací stroj so vzduchovým výsevným mechanizmom je navrhnutý s rovnako overenou dômyselnosťou spoločnosti Bourgault ako veľkoobjemové osivové zásobníky s dopravou vzduchom od tejto spoločnosti.

Veľké flotačné pneumatiky umiestnené v zadnej časti sejacieho stroja zabezpečujú vysokú nosnosť a rozloženie hmotnosti pre objem zásobníkov 4800 L alebo 7200 L.

 

Výsevná pätka

Nezávislý sejací stroj je dostupný v 2 radovej konštrukcii diskových výsevných pätiek (CD) alebo v 3 radovej konštrukcii radličkových výsevných pätiek (HD) Oba typy výsevných pätiek, diskové a radličkové, pracujú samostatne paralelogramovým zavesením na pevnom ráme v profile 125 mm x 125 mm.

Predná časť sejacieho stroja je vybavená pevným ťažným závesom, ktorý prenáša záťaž na traktor.

Sejacie stroje typu FMS s pracovným záberom 6 m sa rozkladajú do celistvého priebežného pevnného rámu. Stroje s 8 m pracovným záberom môžu byť voliteľne dovybavené opornými kolesami krídiel rámu.

 

Presnosť, robustnosť a výkonnosť

Navrhovanie a vývoj poľnohospodárskych strojov može byť aktom rovnováhy. Veľmi často keď úžitok je jednou oblasťou návrhu konštrukcie stroja, iná oblasť može byť kompromisom.

Sejacie stroje so samonosným rámom (FMS) spoločnosti Bourgault úspešne dosahujú neprekonateľnú rovnováhu medzi výkonnosťou a jednoduchosťou použitia. Návrhom strojov ako ucelenej sejacej jednotky sú stroje zo série FMS sejacie systémy strednej triedy umiestnené medzi stroje s veľkým záberom sejby a menšie stroje s malým sejacím záberom.

 

Máte záujem o zakúpenie stroja?

Máme výhradné zastúpenie pre predaj a servis strojov kanadskej značky Bourgault v Európe. Ak máte záujem o zakúpenie jedného zo strojov značky Bourgault, vyberte si z našej ponuky.

 

Poľnohospodárske služby

Menu

Kontakt

+421 903 510 519
syncra@syncra.sk
Piešťany

Novinky